• ABS plastic parts
  • big plastic parts
  • nylon plastic parts(1)
  • wadwad

за нас

Fonjoy калапи фабрика е под-фабрика на Ningbo Fonjoy технологија копродукции, ООД.

Фабриката се наоѓа во Ningbo град-Еден од големите напредни производство и извоз база во Кина, исто така познат град за пластична индустрија, како инекција машини производството, пластични калапи творецот, и трговски центар суровина.   

 

Нашата фабрика има 1000 квадратни метри работилница, сопственик CNC машина 3 сета, EDM 5 сета, бормашина 3 сета, и друга неопходна опрема. Нашиот главен инженер има 20 години искуство во областа пластични калапи, и 3 мувла дизајнер и инженер асистент. Имаме две работната група во присуство работилница, со кои се гарантира работа напредок и завршување на мувла на време.

lct

За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рок од 24 часа.