• ABS plastic parts
  • big plastic parts
  • nylon plastic parts(1)
  • wadwad

Rreth nesh

Fonjoy molds fabrikë është një nën-fabrikë e Ningbo Fonjoy Teknologjia Co, Ltd.

Fabrika gjendet në qytetin-Një Ningbo të mëdha avancuar prodhimin dhe eksportin bazë në Kinë, edhe nje qytet i njohur për industrinë plastike, si prodhimin e makinerive injeksion, plastike moulds krijues, dhe qendra tregtare të lëndëve të para.   

 

Fabrika jonë ka 1000 metra katrore seminar, zotërojnë makine CNC 3 grupe, EDM 5 grupe, makine shpimit 3 grupe, dhe pajisje të tjera të nevojshme. inxhinier ynë kryesor ka 20 vjet eksperiencë në fushën e plastike derdhur, dhe projektuesi 3 myk dhe inxhinier asistent. Ne kemi dy grup pune në prani të seminarit, të cilat garantojnë progresin e punës dhe të përfunduar myk në kohë.

lct

Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimores, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orëve.